Intencje mszalne

Niedziela
29 marca 2020
V Niedziela Wielkiego Postu
07:00
  1. W intencji Parafian
  2. + Ryszard Bochniarz 27 greg.
08:30
  1. + Genowefa 26R., Piotr ++ Radwańskich + Stanisława 27R., Antoni, Bronisława, Janina, Feliks, Jan, Stanisław, Marianna ++ Pradunów
10:00
  1. + Maria 32R., Józef 31R. Ryszard 27R., Grzegorz 6R. ++ Szczołko + Halina Kozaczuk, Jerzy Sawa
11:30
  1. + Janusz Sitarz 6R. ++ Sitarzów, Rzeźników
  2. + Agnieszka, Aleksander (r. śm.), Zbigniew (im.), Kamil Joachimowicz ++ Kudanów, Joachimowiczów
16:00
  1. + Mariusz Oszust (ur.)
18:00
  1. + Stanisław Franczak 42R., Aniela Franczak 16R, Ireneusz Włoch, Marianna, Witold Marchewa
Poniedziałek
30 marca 2020
07:00
  1. + Kazimiera Watrakiewicz
17:00
  1. + Adolf Bojar 5R., Maria, Jan, Stefania, Edward ++ Szajnerów
  2. + Zbigniew Koman 5R.
18:00
  1. + Stanisław Wdowiuk 5R.
  2. + Ryszard Bochniarz 28 greg.
Wtorek
31 marca 2020
07:00
  1. + Kazimierz 65R., Dominika, Mieczysław, Andrzej, Teofila, Stanisław, Józef, Bolesław, Edward, Maria ++ Rycerzy
17:00
  1. + Józef Watrakiewicz
  2. Wolna intencja
  3. Wolna intencja
18:00
  1. + Tatiana Stawarska 20R., Andrzej Brzuchala 76R. ++ Kidybów, Brzuchalów
  2. + Ryszard Bochniarz 29 greg.
  3. Wolna intencja
  4. Wolna intencja
Środa
1 kwietnia 2020
07:00
  1. + Tadeusz Wierzbicki 1 greg.
17:00
  1. + Genowefa Gil 10R., Stanisław, Zbigniew, Krzysztof 9R. Sarzyński
  2. rez.
  3. + Ryszard Bochniarz 30 greg.
18:00
  1. + Antonina, Barbara, Jan Dymańscy, Agnieszka, Katarzyna Sędłak
  2. + Grażyna Baranowska
  3. + Bogumiła, Tadeusz, Adam ++ Rafalskich + Hipolit Kawala
  4. + Feliks Brzyszko 9R.
Czwartek
2 kwietnia 2020
I czwartek miesiąca
07:00
  1. + Anna Krzywicka 9 r., za zmarłych rodziców z obu stron
17:00
  1. + Edward Tryniecki 13 r., ++ Trynieckich
  2. + Stanisław Adamczuk 5 r., Czesława Adamczuk 11 r.
18:00
  1. + Adam Przechocki 1 r.
  2. + Tadeusz Wierzbicki 2 greg.
Piątek
3 kwietnia 2020
I piątek miesiąca
07:00
  1. + Artur Watrakiewicz
17:00
  1. + Marianna Hurko 26 r., ++ Hurków, Drozdów, Gułowskich, Borejko
18:00
  1. + Tadeusz Wierzbicki 3 greg.
Sobota
4 kwietnia 2020
I sobota miesiąca
07:00
  1. Wynagradzająca NMP za grzechy ludzkości
  2. + Tadeusz Wierzbicki 4 greg.
18:00
  1. ZBIOROWA
Niedziela
5 kwietnia 2020
Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej
07:00
  1. Za Parafian
  2. + Tadeusz Wierzbicki 5 greg.
08:30
  1. + Wincenty Paluch 13 r., Helena, i ich rodzice
10:00
  1. CHRZTY
11:30
  1. + Alfred Stańkowski 2 r.
16:00
  1. + Krystyna 9 r., Maria i Wincenty Fijołek
18:00
  1. Wolna intencja
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
185 2.0863320827484