- Dzisiaj wypada 8 niedziela zwykła.
- Jutro wypada święto św. Kazimierza królewicza - porządek Mszy św. powszedni.
- W środę 6 marca wypada Środa Popielcowa - Popielec. W tym dniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu - czas przygotowania do świąt wielkanocnych. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, i 18.00. Posypanie głów popiołem na wszystkich Mszach św. W tym dniu obowiązuje post ścisły. W Popielec nie będzie czynna kancelaria parafialna.
- Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży w piątki o godz. 16.15, a dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie żale będą śpiewane w niedziele i święta o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach.
- Trwają katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się we wtorki i czwartki po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału, aby odnowić życie religijne i jedność z Bogiem.
- W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na sfinansowanie nowego nagłośnienia w kościele.
- Zachęcamy do zapisów na czerwcową pielgrzymkę do Medjugorie. Więcej szczegółów w zakrystii i na stronie internetowej parafii.
- Złożono bezimienne ofiary na nagłośnienie z następujących ulic: Żołnierzy I Armii WP - 300zł; Wolności - 50zł; Wolności - 50zł; Żołnierzy I Armii WP - 100zł. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
- Prasa katolicka przed kościołem.
- Do wieczności odeszli: śp. Teofil Bojkowski (l. 79).
Pobierz jako PDF