Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 13 stycznia po Mszy Świętej o godzinie 16
na wspólne kolędowanie w kościele.
Zapraszamy i Małych i Dużych :-) kto może i ma możliwości niech weźmie ze sobą:
gitarę, tamburyn, bębenki itp.
Zapraszają duszpasterze i p. Organista Krzysztof Kudelski.