26 kwietnia 2025

Msza św. i Uwielbienie przy Najśw. Sakramencie

4 maja

Psalm 103 rozpoczyna się od słów: Błogosław, duszo moja, Pana i całe moje wnętrze - święte imię Jego! Chcemy za psalmistą uwielbiać Ciebie Jezu. Pragniemy to czynić z wielką radością. Nie tylko przez słowa, nasze zachowanie, ale chcemy to pokazać całym sobą, całym naszym ja. Wszystkim co w nas jest. Jest to czas kiedy nasze myśli, nasze serce są przy Tobie. Nikt i nic poza Tobą nie istnieje. Jesteś tylko Ty, uwielbiamy Ciebie.

Zapraszamy na comiesięczne uwielbienie przy Najświętszym Sakramencie, które odbywa się w 1 niedzielę miesiąca po Mszy Św. o g. 17.00. Tak więc widzimy się 4 maja. 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
106 0.048712968826294