„Raduj się ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem, aoświecona jasnością Króla wieków. Poczuj, że wolna jesteś od mroku, co świat okrywa!” Orędzie Wielkanocne
Czcigodni Goście! Drodzy Parafianie!
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!
Oto dziś przenika nas wielka radość płynąca od Zmartwychwstałego. Niech Was rozpromieni radość wypływająca z tajemnicy paschalnej. Niech wypełni Wasze serca i Waszych najbliższych. Niech światło Chrystusa chwalebnie zmartwychwstałego rozproszy każdy mrok Waszej codzienności. Niech tegoroczna Wielkanoc będzie dla Was błogosławionym spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem; spotkaniem przeżywanym w mocnej wierze, pewnej nadziei i głębokiej miłości.
Duszpasterze