Intencje mszalne

Niedziela
10 listopada 2019
XXXII Niedziela zwykła
07:00
  1. +Genowefa Synowiec (10 greg.)
08:30
  1. +Stena Mazurek (22R)
10:00
  1. Zbiorowa
11:30
  1. +Ludwik i Stanisława Czwalińscy
  2. +Andrzej, Katarzyna, Józef i Urszula ++??, Krzysztof i Zdzisław Małdachowscy
  3. Msza św. lekarzy i stomatologów
16:00
  1. Rez.
18:00
  1. Msza św. wypominkowa
Poniedziałek
11 listopada 2019
św. Marcina z Tours, wspomnienie
07:00
  1. Dziękczynno-błagalna z okazji 80. rocznicy urodzin Teodozji
  2. +Genowefa Synowiec (11 greg.)
17:00
  1. ++Pomiankiewicz: +Stefan i Aleksandra, Jan Joraki
  2. +Janina (2R), Józef, Stanisław, ++Kowalczyk, Helena i Kazimierz Kryszczuk
18:00
  1. Za ks. Marcina Jasińskiego w dniu imienin
  2. Msza św. wypominkowa
Wtorek
12 listopada 2019
św. Jozafata, wspomnienie
07:00
  1. +Jan Soborski (12R), Jan, Marianna, Stanisław, Michalina, Joanna, Stanisław ++Soborskich
17:00
  1. +Stanisław Gazda (7R), Stefan Gazda (42R)
  2. +Edward i Antoni, Łucja, Rozalia, Józef ++Kordów, +Tomasz
18:00
  1. +Stanisława, Józef, Jan, Michalina ++Kaszczuków
  2. +Genowefa Synowiec (12 greg.)
  3. Msza św. wypominkowa
Środa
13 listopada 2019
św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polski, wspomnienie
07:00
  1. Rez.
17:00
  1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Michała
  2. +Wacław Jaglewicz (34R), Helena ++Jaglewicz, Misiura, Steć, Władysław Jurek
18:00
  1. +Genowefa Synowiec (13 greg.)
  2. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
  3. Msza św. wypominkowa
Czwartek
14 listopada 2019
07:00
  1. +Stanisława, Piotr Hanes (17R), Witold Listos (26R), ++ z rodziny i przyjaciele
17:00
  1. +Paulina Budek, Ignacy, Katarzyna, Bronisława i Jan
  2. +Genowefa Synowiec (14 greg.)
18:00
  1. +Bronisława, Jan Petla
  2. Msza św. wypominkowa
Piątek
15 listopada 2019
07:00
  1. +Genowefa Synowiec (15 greg.)
17:00
  1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo MB Nieustającej Pomocy dla Barbary z racji rocznicy urodzin
  2. +Janina Klekot (9R), Józef, Józef, Bożena ++Klekotów i Bochenów
  3. +Norbert Szwarc (25R), ++Szwarców i Ryglów
18:00
  1. +Tadeusz Żołędziewski (msza od sąsiadów)
  2. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Ojca Świętego Franciszka, Seniora Benedykta XVI, dla Biskupów, Prezbiterów, Wspólnot zakonnych i Misjonarzy oraz powołania kapłańskie, zakonne i misyjne i o katolickie media
  3. Wolna intencja
Sobota
16 listopada 2019
07:00
  1. +Anna Woch, Stanisław Mazur, Leokadia Kalenik, ++Woch i Zawada
  2. +Genowefa Synowiec (16 greg.)
18:00
  1. Msza św. wypominkowa
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
170 1.4745769500732