Intencje mszalne

Niedziela
24 marca 2019
III Niedziela Wielkiego Postu
07:00
  1. + Andrzej Pędziński 24 greg.
08:30
  1. + Józefa Sawicka (24 r.), Józef, Ignacy ++ Sawickich + Franciszek Kozyrski
10:00
  1. Zbiorowa
11:30
  1. + Franciszka Woszczyńska 24 greg.
  2. Rez.
16:00
  1. + Andrzej, Jadwiga, Julian, Zofia, Anna Raabe
18:00
  1. + Mariusz Oszust (ur.)
Poniedziałek
25 marca 2019
Zwiastowanie Pańskie, uroczystość
07:00
  1. + Andrzej Pędziński 25 greg.
08:30
  1. Adam Borys (14 r.), Anna Bauer ++ Chodackich, Borysów, Borysińskich
18:00
  1. + Franciszka Woszczyńska 25 greg.
Wtorek
26 marca 2019
07:00
  1. + Franciszka Woszczyńska 26 greg.
17:00
  1. + Andrzej Pędziński 26 greg.
  2. Dziękczynno-błagalna z okazji 5 urodzin Agnieszki Gadeckiej oraz dla jej rodziców Małgorzaty i Arkadiusza
  3. + Zdzisław Kaszczuk (30 r.), Stanisław Gregorowicz (22 r.)
18:00
  1. + Aleksander Padrak (68 r.), Stanisława, Antonina, Maria Padrak, Aniela, Władysław Jankowscy
  2. O Boże błog. dla Heleny i Stanisława Szadurskich oraz dla dzieci, wnuków i prawnuków
  3. + Stanisław Frańczak (41 r.), Aniela Frańczak (15 r.), Ireneusz Włoch (9 mies.), Marianna, Witold Marchewa
  4. + Zofia (16 r.), Józef (15 r.) ++ Ścirków ++ Borowców
Środa
27 marca 2019
07:00
  1. + Michał, Anna Oszwa ++ Oszwów
17:00
  1. + Andrzej Pędziński 27 greg.
  2. + Franciszka Woszczyńska 27 greg.
  3. + Franciszek, Stanisława, Franciszka, Karol Zawada ++ Zawadów, Wochów
18:00
  1. + Angela Godyńska (3 r.)
  2. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
  3. O wypełnienie woli Bożej w świecie, szybki triumf Najświętszego serca Pana Jezusa i Niepokalanego serca NMP, za biednych, chorych, cierpiących i wszystkich intencjach według próśb Matki Bożej
  4. + Zbigniew Sitarz (im.), Edward Tryniecki (im.)
Czwartek
28 marca 2019
07:00
  1. + Andrzej Pedziński 28 greg.
17:00
  1. + Franciszka Woszczyńska 28 greg.
  2. O Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla członków Koła Różańcowego pw. św. Agaty oraz o dar nieba dla zmarłych
18:00
  1. + Zofia Zabiełło (7 r.), Piotr, Piotr Zabiełło
  2. + Zofia Nowosad, Aniela, Aleksander Kowalczyk ++ Kowalczyków, Komarów
Piątek
29 marca 2019
07:00
  1. + Franciszka Woszczyńska 29 greg.
17:00
  1. + Andrzej Pędziński 29 greg.
  2. + Kazimiera Watrakiewicz, dusze w czyśćcu cierpiące
  3. + Katarzyna, Michał Sydoruk, Janina Białkowska
18:00
  1. + Stanisław Jatczak (8 r.), Kazimiera Jatczak, Zofia, Granos ++ Jatczaków, Kozaczuków
  2. + Czesław, Franciszka Sydoruk, Józef, Ryszard Pawliczuk
  3. + Stanisław Ligas (30 r.), Katarzyna (16 r.), Andrzej, Monika
Sobota
30 marca 2019
07:00
  1. + Andrzej Pędziński 30 greg.
18:00
  1. + Adolf Bojar (4 r.), Maria, Jan, Stefania, Edward ++ Szajner
  2. + Franciszka Woszczyńska 30 greg.
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
159 1.2193109989166